28.01.2016r. odbył się w naszym przedszkolu Bal Karnawałowy. Dzieci ze wszystkich grup zebrały się na dużym holu. Zabawę prowadził DJ, który pełnił jednocześnie rolę wodzireja. Świetnie zabawiał dzieci. Były konkursy i konkurencje, w których dzieci bardzo chętnie brały udział.
         Przedszkolaki, podczas zabawy, pokazały swą niespożytą energię, której nie dorównałby nie jeden dorosły. Zmęczenie u dzieci nie dało znać o sobie, ani przez chwilę. Niesamowite były stroje naszych przedszkolaków, różnorodne i bardzo oryginalne. Przeważały przebrania z modnych obecnie kreskówek. Wśród dziewczynek królowały postaci z bajki "Kraina Lodu" u chłopców "Gwiezdne Wojny". Licznie na bal przybyli Spidermani.
         Zabawa była udana, a dzieci z niecierpliwością czekają na następną.
AKTUALNOŚCI - Uroczystości
Bal karnawałowy 2016